Kwietnia 03 2020 06:51:15
Nawigacja
Interwencje w 2020 r.

Aktualizacja:

dnia 2020-03-30 09:04:00

Pożary:

432

Miejscowe zagrożenia:

270

Alarmy fałszywe:

20

Ogółem:

432

FireFightersPlus.eu

Czujka

Klub

Koło Emerytów

RODO

Fundalcja Solidarni

Oficer prasowy

Informator KORONAWIRUS


„spoKREWnieni służbą”

Narada Roczna
KP PSP
W czwartek 27 lutego 2020 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim z udziałem zaproszonych gości oraz załogi odbyła się doroczna narada podsumowująca działalność ostrowskiej komendy za rok 2019.
„Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”, Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników w Antoninie
KP PSP
W czwartek 20 lutego 2020 roku, w siedzibie Nadleśnictwa Antonin, odbyło się kolejne spotkanie informacyjno - szkoleniowe skierowane do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich pod hasłem „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”. Akcja, która jest następstwem Porozumienia między Wielkopolskim Oddziałem Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa a Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zorganizowana została pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka.
Zwycięstwo ostrowskiego strażaka w biegu z psem
KP PSP
W dniu 9 lutego 2020 r. w ramach 7 Zimowej zaDyszki na ostrowskich Piaskach odbył się bieg z psem na 5 km. Na linii startu stanęło ponad 40 biegaczy z czworonogami, w tym czołowi polscy zawodnicy mający na koncie medale Mistrzostw Polski.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników
KP PSP
W piątek 7 lutego 2020 roku, w Centrum Rehabilitacji Rolników w Jedlcu (powiat pleszewski), odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe skierowane do rolników. Organizatorem spotkania była Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowie Wielkopolskim.
Akcja „Bezpieczne ferie zimowe”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla dzieci z Odolanowa i z Huty.
KP PSP
W poniedziałek 3 lutego 2020 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Ślubowanie strażaka
KP PSP
W czwartek 30 stycznia 2020 roku, punktualnie o godzinie 9.00, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim miało miejsce uroczyste ślubowanie nowoprzyjętej stażystki.
Akcja „Bezpieczne ferie zimowe”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla dzieci z Odolanowa i z Wierzbna
KP PSP
W poniedziałek 27 stycznia 2020 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim: asp. Tomasz Walczak, st. str. Arkadiusz Mruk i str. Natalia Płomińska, odwiedzili dzieci ze szkół w Odolanowie i w Wierzbnie.
Akcja „Bezpieczne ferie zimowe”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla przedszkolaków w Sośniach
KP PSP
W piątek 24 stycznia 2020 roku przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim mł. kpt. Tomasz Chmielecki, odwiedził dzieci w Przedszkolu w miejscowości Sośnie.
Doskonalenie zawodowe w grudniu.
Doskonalenie zawodowe
W grudniu wzięliśmy udział w ćwiczeniach doskonalących zorganizowanych przez dilera firmy Husqvarna. W ćwiczeniach omówiono zasady pracy, konserwacji oraz główne zagrożenia dla ratowników przy pracy tego rodzaju sprzętem spalinowym..
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla dzieci i seniorów w Masanowie
KP PSP
W czwartek 23 stycznia 2020 roku, w budynku sali wiejskiej w miejscowości Masanów, gm. Sieroszewice, odbyło się spotkanie informacyjno – edukacyjne skierowane do dzieci i seniorów. Spotkanie zorganizowano z okazji „Dnia Babci” i „Dnia Dziadka”.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla mieszkańców osiedla nr 10 w Ostrowie Wielkopolskim
KP PSP
W czwartek 16 stycznia 2020 roku, w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim, odbyło się spotkanie informacyjno – edukacyjne skierowane do mieszkańców osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie”.
Nabór 2020 - Specjalista - AKTUALIZACJA 03.02.2020r.
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby cywilnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
BIP

Kalendarz zmianowy

Statystyka za rok 2019

Ilość zdarzeń

w 2019 roku

Pożary: 504
Miejscowe zagrożenia: 1439
Alarmy fałszywe: 74
Ogółem: 2017

Więcej informacji

Informacja

Informacja

Tlenek węgla

Osoby niesłyszące

559,056 unikalnych wizyt