Lutego 21 2020 16:35:31
Nawigacja
Interwencje w 2020 r.

Aktualizacja:

dnia 2020-02-14 08:21:54

Pożary:

61

Miejscowe zagrożenia:

131

Alarmy fałszywe:

8

Ogółem:

200

Bezpieczne ferie

FireFightersPlus.eu

Czujka

Koło Emerytów

Klub

RODO

Fundalcja Solidarni

Bezpieczny wypoczynek

Oficer prasowy

Ocal Viktorię!

Zwycięstwo ostrowskiego strażaka w biegu z psem
KP PSP
W dniu 9 lutego 2020 r. w ramach 7 Zimowej zaDyszki na ostrowskich Piaskach odbył się bieg z psem na 5 km. Na linii startu stanęło ponad 40 biegaczy z czworonogami, w tym czołowi polscy zawodnicy mający na koncie medale Mistrzostw Polski.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników
KP PSP
W piątek 7 lutego 2020 roku, w Centrum Rehabilitacji Rolników w Jedlcu (powiat pleszewski), odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe skierowane do rolników. Organizatorem spotkania była Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowie Wielkopolskim.
Akcja „Bezpieczne ferie zimowe”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla dzieci z Odolanowa i z Huty.
KP PSP
W poniedziałek 3 lutego 2020 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Ślubowanie strażaka
KP PSP
W czwartek 30 stycznia 2020 roku, punktualnie o godzinie 9.00, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim miało miejsce uroczyste ślubowanie nowoprzyjętej stażystki.
Akcja „Bezpieczne ferie zimowe”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla dzieci z Odolanowa i z Wierzbna
KP PSP
W poniedziałek 27 stycznia 2020 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim: asp. Tomasz Walczak, st. str. Arkadiusz Mruk i str. Natalia Płomińska, odwiedzili dzieci ze szkół w Odolanowie i w Wierzbnie.
Akcja „Bezpieczne ferie zimowe”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla przedszkolaków w Sośniach
KP PSP
W piątek 24 stycznia 2020 roku przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim mł. kpt. Tomasz Chmielecki, odwiedził dzieci w Przedszkolu w miejscowości Sośnie.
Doskonalenie zawodowe w grudniu.
Doskonalenie zawodowe
W grudniu wzięliśmy udział w ćwiczeniach doskonalących zorganizowanych przez dilera firmy Husqvarna. W ćwiczeniach omówiono zasady pracy, konserwacji oraz główne zagrożenia dla ratowników przy pracy tego rodzaju sprzętem spalinowym..
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla dzieci i seniorów w Masanowie
KP PSP
W czwartek 23 stycznia 2020 roku, w budynku sali wiejskiej w miejscowości Masanów, gm. Sieroszewice, odbyło się spotkanie informacyjno – edukacyjne skierowane do dzieci i seniorów. Spotkanie zorganizowano z okazji „Dnia Babci” i „Dnia Dziadka”.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla mieszkańców osiedla nr 10 w Ostrowie Wielkopolskim
KP PSP
W czwartek 16 stycznia 2020 roku, w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim, odbyło się spotkanie informacyjno – edukacyjne skierowane do mieszkańców osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie”.
Nabór 2020 - Specjalista - AKTUALIZACJA 03.02.2020r.
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby cywilnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
spotkanie informacyjno - edukacyjne dla seniorów
KP PSP
W dniu 12 stycznia 2020 roku w sali wiejskiej w Wysocku Małym gm. Przygodzice odbyło się spotkanie informacyjno - edukacyjne skierowane dla seniorów.
III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)
KP PSP
Do 16 lutego 2020 r. można zgłaszać kandydatów do III edycji nagrody Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego ANIMUS FORTIS (Mężny Duch), nawiązującej do najlepszych tradycji służb medycznych, której celem jest uhonorowanie osób i instytucji mających szczególny wpływ na pozytywne zmiany oraz kształtowanie wizerunku służb ratowniczych.
Kalendarz zmianowy

Statystyka za rok 2019

Ilość zdarzeń

w 2019 roku

Pożary: 504
Miejscowe zagrożenia: 1439
Alarmy fałszywe: 74
Ogółem: 2017

Więcej informacji

Informacja

BIP

Informacja

Tlenek węgla

Osoby niesłyszące

542,868 unikalnych wizyt