Komora dymowa

Oficer prasowy

Ostrowski strażak w najlepszej sztafecie na zawodach FCC
KP PSP

Tym razem mł. asp. Adam Spychała z KP PSP w Ostrowie Wielkopolskim wraz ze strażakami z Wielkopolski stworzył „Sztafetę Wielkopolską”, która po czterech emocjonujących biegach zajęła PIERWSZE MIEJSCE, osiągając znakomity czas 1.16 s w zawodach Firefighter Combat Challenge w Pabianicach.

W walce o złoto sztafeta z wielkopolski pokonała drużynę: Ukrainy, „Fcc Team Łódź” i w finale sztafetę „Jeże ze Zgierza”. Zaś w konkurencji indywidualnej nasz zawodnik z czasem 1.41s zajął 6 miejsce. Trzy najlepsze czasy sprawiły, że drużyna FCC TEAM WIELKOPOLSKA, w skład której wchodził także Adam, zajęła drugie miejsce w klasyfikacji Drużyna Open.

Należy także wspomnieć, że w kategorii tandemy: Adam Spychała wraz z kolegą Damianem Przymusińskim, tworząc zespół Wielkopolska, zajęli wysokie trzecie miejsce. Niestety na tej konkurencji zawody zostały zakończone. Szkoda, bo Adam pewnie jeszcze raz stanąłby na podium ...