Października 19 2018 13:20:16
Nawigacja
Interwencje w 2018 r.

Aktualizacja:

dnia 2018-10-19 08:07:54

Pożary:

445

Miejscowe zagrożenia:

1468

Alarmy fałszywe:

64

Ogółem:

1977

Pomóż Jackowi!

Pielgrzymka

Fajerwerki

Klub

RODO

Konkurs


Konkurs

BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE NA CO DZIEŃKampania

Czad i ogień

Bezpieczny wypoczynek

Komora dymowa

Oficer prasowy

Obóz harcerski w Stanicy „Zielona Polana”
KP PSP
W dniach 28 i 30 lipca 2018 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim uczestniczyli w wizji lokalnej na terenie obozu harcerskiego w Stanicy Harcerskiej „Zielona Polana” w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego – Chorągiew Wielkopolska, Hufiec Rawicz. W wizji uczestniczyli również przedstawiciele Policji.
Ćwiczenia na obiekcie
KP PSP
W dniu 25 lipca na dachu budynku prototypowni prowadzone są prace remontowe przez firmę zewnętrzną, polegające na wymianie izolacji powierzchni dachu. W wyniku niezachowania ostrożności dochodzi do powstania pożaru.
Ewakuacja obozowiska w Hucie
KP PSP
W dniu 19 lipca 2018 r. o godzinie 21:21 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrowie Wielkopolskim wpłynęło zgłoszenie od Komendanta Obozu Harcerskiego w miejscowości Huta gm. Odolanów z prośbą o pomoc w ewakuacji jego uczestników.
Kampania „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Strażacy z wizytą w Jankowie Zaleśnym
KP PSP
W dniu 17 lipca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Jankowie Zaleśnym miało miejsce spotkanie z dziećmi uczestniczącymi w półkoloniach zorganizowanych przez miejscową parafię.
Wizja lokalna obozowiska w Hucie
KP PSP
W dniu 16 lipca 2018 r. przedstawiciele Komendy Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim na czele z z-cą Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Romanem Mateckim uczestniczyli w wizji lokalnej na terenie obozowiska.
XV Powiatowe Zawody Sikawek Konnych
KP PSP
W niedzielę 8 lipca 2018 roku na boisku sportowym w Raszkowie przeprowadzono XV Powiatowe Zawody Sikawek Konnych jednostek OSP powiatu ostrowskiego.
Doskonalenie zawodowe w czerwcu
Doskonalenie zawodowe
W miesiącu czerwcu strażacy ostrowskiej JRG uczestniczyli rozpoznaniu operacyjnym kąpielisk na powiecie ostrowskim.
Warsztaty doskonalące z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych
Doskonalenie zawodowe
W dniach 27-29 czerwca w Lewkowie (gm. Ostrów Wlkp.) odbyły się warsztaty doskonalące z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych.
Warsztaty Ratownictwa Wodnego
KP PSP
W dniu 25 czerwca 2018 r. na akwenie wodnym Szperek w miejscowości Antonin zorganizowane zostały warsztaty z zasad organizacji ratownictwa wodnego na poziomie podstawowym dla jednostek OSP z terenu powiatu ostrowskiego.
Powiatowe Zawody MDP 2018
KP PSP
W niedzielę 17 czerwca 2018 roku w na stadionie sportowym w Sieroszewicach odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu ostrowskiego.
Doskonalenie zawodowe w miesiącu maju
Doskonalenie zawodowe
W ramach doskonalenia zawodowego JRG w Ostrowie Wielkopolskim strażacy odbyli szkolenie na PGNiG w Odolanowie. Zapoznano się ze specyfiką produkcji oraz głównymi zagrożeniami występującymi w zakładzie.
Nabór 2018 - Główny księgowy - Aktualizacja dn. 31.07.2018 godz. 11:15
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w zawodzie: strażak Państwowej Straży Pożarnej - etat docelowy: główny księgowy
komenda kp psp ostrów wlkp
Kalendarz zmianowy

Statystyka za rok 2017

Ilość zdarzeń

w 2017 roku

Pożary: 420
Miejscowe zagrożenia: 2136
Alarmy fałszywe: 65
Ogółem: 2621

Więcej informacji

Informacja

BIP

Informacja

Tlenek węgla

Osoby niesłyszące

367,694 unikalnych wizyt