Lutego 21 2020 16:15:39
Nawigacja
Interwencje w 2020 r.

Aktualizacja:

dnia 2020-02-14 08:21:54

Pożary:

61

Miejscowe zagrożenia:

131

Alarmy fałszywe:

8

Ogółem:

200

Bezpieczne ferie

FireFightersPlus.eu

Czujka

Koło Emerytów

Klub

RODO

Fundalcja Solidarni

Bezpieczny wypoczynek

Oficer prasowy

Doskonalenie zawodowe w listopadzie
Doskonalenie zawodowe
Ostrowscy strażacy brali udział w ćwiczeniach zgrywających dla: Więziennictwa, Straży Pożarnej oraz Policji. Ćwiczenia odbyły się na terenie Aresztu Śledczego w Ostrowie,
Nagrody Komendanta Głównego dla członków grup specjalistycznych
KP PSP
W dniu 24 grudnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej oraz Z-ca Komenda Powiatowego PSP wręczyli decyzje w sprawie przyznania nagród
Pomoc humanitarna dla mieszkańców Albanii
KP PSP
Czteroosobowa grupa strażaków w skład której wchodziło dwóch strażaków z KP PSP Ostrów Wielkopolski: st. ogn. Wojciech Szymczak i st. sekc. Patryk Pera pojechała do Albanii, aby przekazać pomoc humanitarną ofiarom trzęsienia ziemi, które nawiedziło ten kraj pod koniec listopada.
Uroczyste otwarcie obiektu edukacyjno-szkoleniowego
KP PSP
Uroczyste otwarcie obiektu edukacyjno-szkoleniowego wraz z wyposażeniem w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Wiata edukacyjno-szkoleniowa wraz z wyposażeniem dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim
KP PSP
W miesiącu listopadzie 2019 roku zostało zrealizowane przedsięwzięcie pn. „Budowa wiaty edukacyjno-szkoleniowej wraz z wyposażeniem dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim”.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZE?ŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników
KP PSP
We wtorek 26 listopada 2019 roku, w Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jedlcu, odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe. Organizatorem spotkania była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowie Wielkopolskim.
Przygotowanie krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego do sezonu zimowego 2019/2020
KP PSP
W czwartek 22 listopada 2019 r. o godz. 9:00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się kolejne posiedzenie PZZK z udziałem przedstawicieli PKP INTERCITY, Zakładu Linii Kolejowych, ENERGA OPERATOR SA., PSP, Policji, MZZK Ostrów Wlkp.
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe w Klubie Seniora „Złoty Wiek”.
KP PSP
W środę 20 listopada 2019 roku, w budynku Ostrowskiego Centrum Kultury, odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe skierowane do członków Klubu Seniora „Złoty Wiek”.
Nabór 2019 - Starszy operator sprzętu - Wynik naboru
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w zawodzie strażak Państwowej Straży Pożarnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
Nabór 2019 - Starszy specjalista - Wynik naboru
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w zawodzie strażak Państwowej Straży Pożarnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe w Odolanowie
KP PSP
W poniedziałek 21 października 2019 roku, w budynku restauracji „Nadbaryczna” w Odolanowie, odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe skierowane do członków Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Odolanowie.
VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu
KP PSP
W dniach 28-29 września jeden ze strażaków KP PSP w Ostrowie Wlkp. st. str. Arkadiusz Mruk uczestniczył w VII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody były rozgrywane na Podkarpaciu, w miejscowości Chotowa.
Kalendarz zmianowy

Statystyka za rok 2019

Ilość zdarzeń

w 2019 roku

Pożary: 504
Miejscowe zagrożenia: 1439
Alarmy fałszywe: 74
Ogółem: 2017

Więcej informacji

Informacja

BIP

Informacja

Tlenek węgla

Osoby niesłyszące

542,847 unikalnych wizyt