Lutego 21 2020 16:02:56
Nawigacja
Interwencje w 2020 r.

Aktualizacja:

dnia 2020-02-14 08:21:54

Pożary:

61

Miejscowe zagrożenia:

131

Alarmy fałszywe:

8

Ogółem:

200

Bezpieczne ferie

FireFightersPlus.eu

Czujka

Koło Emerytów

Klub

RODO

Fundalcja Solidarni

Bezpieczny wypoczynek

Oficer prasowy

Warsztaty w nieczynnej kopalni piasku
KP PSP
W dniu 12 października 2019 r. na terenie nieczynnej kopalni piasku na terenie gminy Odolanów przeprowadzone zostały warsztaty z zakresu zasad organizacji ratownictwa technicznego oraz ratownictwa wysokościowego na poziomie podstawowym. Warsztaty podzielone zostały na część teoretyczną oraz praktyczną.
Ćwiczenia na terenie Zakładu Dużego Ryzyka
KP PSP
W dniu 04 października 2019r. na terenie Zakładu Produkcyjnego Correct przeprowadzone zostały ćwiczenia z zakresu przeciwdziałania poważnej awarii przemysłowej w zakresie scenariusza ujętego w Wewnętrznym Planie Operacyjno – Ratowniczym (WPOR)
Kampania społeczna „CZUJKA NA STRA?Y TWOJEGO BEZPIECZE?STWA”. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe podczas Dnia Seniora.
KP PSP
We wtorek 15 października 2019 roku, w auli Społecznej Akademii Nauk Oddział Zamiejscowy w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wrocławska 93, odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe kierowane do seniorów.
Przekazanie umów dla jednostek OSP w ramach przyznanych dotacji
KP PSP
W dniu 09 października 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie dotyczące przekazania umów na realizację zadań w ramach dotacji na zadanie publiczne „Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w 2019 roku”.
Narada szkoleniowa obsady SKKP oraz szkolenie psychologiczne.
KP PSP
W dniu 2 października 2019 r. w Komedzie Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się narada szkoleniowa obsady SKKP połączona ze szkoleniem psychologicznym. Była to również okazja do wręczenia przez Komendanta Powiatowego bryg. Jacka Wiśniewskiego nagród Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu dla funkcjonariuszy wzorowo realizujących zadania na zajmowanym stanowisku.
Uroczyste wręczenie promes dla KP PSP Ostrów Wlkp. i jednostek OSP.
KP PSP
W dniu 23 września 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim miało miejsce uroczyste wręczenie promes na dofinansowanie zakupu umundurowania specjalnego dla strażaków KP PSP w Ostrowie Wielkopolskim.
Nabór 2019 - Starszy specjalista - Aktualizacja - 09.10.2019 r.
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w zawodzie strażak Państwowej Straży Pożarnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
Wyniki naboru 2019 - Starszy operator sprzętu - Aktualizacja - 25.10.2019 r.
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w zawodzie strażak Państwowej Straży Pożarnej (3 osoby).
komenda kp psp ostrów wlkp
Sukces ostrowskich strażaków na Mistrzostwach Polski Firefighter Combat Challenge w Łodzi.
KP PSP
14 września 2019 roku w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Firefighter Combat Challenge. W zawodach brało udział ponad 60 zawodników z kraju i zagranicy.
Ostrów Wielkopolskich – „Najtwardszy” zawodnik Berlin Firefighter Combat Challenge
KP PSP
W dniach 6-7 września 2019 roku w Berlinie odbyły się 13 zawody Berlin Firefighter Combat Challenge.
Spotkanie w sprawie dotacji dla jednostek OSP
KP PSP
W dniu30 sierpnia 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się szkolenie z zakresu wypełniania wniosków o udzielenie dotacji na zadanie publiczne „Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w 2019 roku”.
Nabór 2019 - Starszy specjalista - Aktualizacja - 12.09.2019 r.
KP PSP
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczej w zawodzie strażak Państwowej Straży Pożarnej.
komenda kp psp ostrów wlkp
Kalendarz zmianowy

Statystyka za rok 2019

Ilość zdarzeń

w 2019 roku

Pożary: 504
Miejscowe zagrożenia: 1439
Alarmy fałszywe: 74
Ogółem: 2017

Więcej informacji

Informacja

BIP

Informacja

Tlenek węgla

Osoby niesłyszące

542,838 unikalnych wizyt